Menu

Môj ORIGINÁL

Dizajny podľa vlastného návrhu

Versabe je značka šitá priamo na Slovensku v našej dielni, ktorá je 100% našou výrobou, a aby zaujala ešte oveľa viac prichádzame s exkluzívnou novinkou.


Originalita je slovo, ktoré v každom z nás vzbudí okamžitú myšlienku - TOTO SOM JA - každý z nás je originál, niektorí si to uvedomujú viac a niektorí menej. Svoju originalitu však vôbec nemusíš skrývať, nemusíš sa jej báť, práve naopak, mal by si ju ukázať.


Poď sa s nami pozrieť na našu novú myšlienku a pomôž nám vybudovať nový trend ORIGINALITY pod značkou Versabe, ktorú si na tebe všimne každý a ty budeš hrdo prezentovať seba aj nás.
Pre niekoho môže byť originálnym jeho znamenie, pre niekoho meno, text, ikonický obrázok z detstva alebo z čias, ktoré v tebe zanechali tie najsilnejšie pocity.

Prečo ho schovávať, prečo ho neukázať ? JE TVOJ. Nikto mu nebude rozumieť, nikto nebude vedieť prečo, ale TY ... ty budeš presne vedieť prečo práve to a prečo práve tam.
Použi svoje vysnívané logo, obrázok, meno, text, citát, frázu atd. a daj si ho potlačiť na tričko presne tak, ako si tieto svoje špeciálne znamenia dávajú ľudia tetovať na telo.


Nie je to bolestivé, ani časovo, či finančne náročne. Stačí vybrať to čo chceš a značka Versabe ti to splní.


Hor sa na to, kresli, skenuj, foť - TVOR a pošli to k nám.

Sledujte nás a naše novinky aj na Instagrame.

Ďakujeme, ak nás podporíte hashtagom #vsb_versabe a označením @vsb_versabe na Vašich príspevkoch.

Newsletter

Kontrolný kód

i