Nenútená elegancia, sviežosť a pôvab.... 

JE LUSH SATIN VERSABE

Milé dámy,

ak milujete jednoduchosť a eleganciu, tak tieto kúsky Vám prirástu k srdiečku. 

Pôvab tejto mini kolekcie spočíva v kráse materiálu, ktorý sme starostlivo vyberali a prispôsobovali strihy tak, aby ich jedinečnosť vynikla v plnej kráse. Nie je satén, ako satén a preto sme sa rozhodli o najlepšiu kvalitu mierne pružného saténu, ktorý je splývavý, ľahučký s nádherným leskom. Budete sa v ňom cítiť, ako vo svojej koži. 

Piliermi tejto kolekcie sa stali voľnosť, sviežosť a luxus. Modely, ktoré Vám čoskoro predvedieme sa starostlivo navrhovali a šili v našej dielničke. Neodolateľné módne kúsky v podobe hodvábnych blúzok, topov a šiat sa dozreli sveta už v septembri 2022. Momentálne testujeme ich funkčnosť a doťahujeme posledné "nitky", aby boli čo najpohodlnejšie a najkvalitnejšie kúsky Vášho šatníka. 

Hodvábne blúzočky rôznych farieb si zamiluje každá žena túžiaca po elegancii a luxusnom vzhľade. Blúzka zdobená zlatými prvkami a veľkým bohatým rukávom určite neunikne pozornosti žiadnej TOP manažérke či podnikateľke. Tieto blúzky evokujú pocit sebavedomia a rešpektu. Hodia sa na rôzne príležitosti či dôležité obchodné stretnutia. Odporúčame ich zladiť so sukňou, či s elegantnými nohavicami s vysokým pásom. Dámy plnších tvarov si ju tiež obľúbia :). Dostatočná dĺžka a padavosť materiálu perfektne zakryje drobné "nedostatky". Môžete ju nosiť zapasanú alebo len mierne zastrčenú do sukne. Tým vytvoríte jemný balónový efekt a zvýrazníte jemnosť materiálu. 

Dlhé elegantné a jednoduché spoločenské saténové šaty sú ďalším produktom, ktorý prešiel rôznymi návrhmi, strihmi a úpravami. Vznešenosť a luxus sú tými správnymi slovami, ktoré vystihujú pôvab tohto kúsku. Dámy, ak sa chystáte na nejakú spoločenskú udalosť či len na letnú romantickú večeru s partnerom, tak tieto šaty budú kompromisom elegancie a pohodlia, ale aj plnohodnotným dvojitým riešením.  Zaručene v nich vyniknete! Pri každom pohybe sa budete cítiť pohodlne a voľne, totižto pružnosť a váha materiálu Vás nebude v ničom obmedzovať. Hodvábny materiál sa tak pri chôdzi či tancovaní luxusne leskne  a tak neunikne vznešenosť šiat nikomu.

Hodvábne jemné príťažlivé topy, ktoré sú neodolateľné pod elegantným sakom a pôsobia tak trocha provokujúc pikantne ........... 

Doplnky vo forme saténových gumičiek scrunchie skvelo doladia Váš outfit a elegantne zvýraznia Váš účes. Hodia sa najmä na trocha strapaté skrútené vlasy do drdola, ale krásne vyznejú aj na jednoduchom copíku. Naše zákazníčky si ich obľúbujú dávať aj na zapletené vrkoče. Nájdete ich u nás v dvoch variantoch :)

Veríme, že Vás táto kolekcia osloví a spraví Vás štastnými nositeľkami produktov Versabe, z ktorých srší sebavedomie, elegancia, sviežosť a pôvab.

Tešíme sa na Váš nákup. Tím Versabe.